Firma Danfoss i pierwszy w Indiach mega park żywności

Położony na rozległych 147 akrach Srini Food Park to pierwszy taki mega park żywności znajdujący się w Mogili Village w okręgu Chittoor Andhra Pradesh w Indiach. Czym dla IT jest oprogramowanie, tym jest zintegrowany Srini Food Park dla branży spożywczej, oferując ogromy zakres usług i obiektów.

— 7 sierpnia 2014 Przez Danfoss

Park żywności powstał w celu zapewniania pomocy Indiom ukierunkowanej na zaspokojenie przyszłych potrzeb żywnościowych. Przetwornice częstotliwości firmy Danfoss o zmiennej częstotliwości i regulatory układu chłodzenia są stosowane w omawianym zintegrowanym łańcuchu przetwórstwa spożywczego, przechowywania i zarządzania łańcuchem dostaw w celu zapewnienia płynnego działania mega parków żywności w energooszczędny sposób.

Przetwórstwo, chłodnictwo, pakowanie, dystrybucja i chłodnie wymagają precyzyjnej kontroli zarówno temperatury, jak i czasu obróbki, aby spełnić wymagania rygorystycznych przepisów i regulacji kontroli żywności.

Niezawodna, energooszczędna technologia oraz unikalne doświadczenia z zakresu zastosowania, którymi dysponuje firma Danfoss sprawiają, że w Srini Food Park wszystko jest na swoim miejscu. Dzięki temu firma Danfoss jest kompletnym dostawcą rozwiązań do automatyzacji i energooszczędności. Poprawiły się wyniki dotyczące jakości produkcji i zmniejszenia zużycie energii.

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych