Lista negatywna Danfoss

  • Globalny wykaz materiałów objętych zakazem firmy Danfoss jest podstawą działań Grupy na rzecz ograniczenia wykorzystywania substancji szkodliwych w procesach, oraz zagwarantowania, że niepożądane substancje nie będą stosowane ani podczas produkcji, ani w produktach. Wykaz został wdrożony we wszystkich działach biznesowych firmy Danfoss i jest regularnie aktualizowany w celu uwzględnienia nowych przepisów prawnych lub wymogów, które uległy zmianom. Firma Danfoss gwarantuje dostawcom dostępność aktualizacji elektronicznych za pośrednictwem usługi subskrypcji.

    W przypadku dodania do wykazu nowych substancji objętych zakazem, wszyscy dostawcy i podwykonawcy muszą zagwarantować usunięcie tych substancji z produktów dostarczanych firmie Danfoss w terminie nie przekraczającym jednego roku.

    W ramach naszych wysiłków na rzecz ograniczenia użycia szkodliwych substancji chemicznych, firma Danfoss działa zgodnie z wymaganiami rozporządzenia Unii Europejskiej REACH oraz gwarantuje, że klienci oraz dostawcy są dokładnie informowani o substancjach chemicznych obecnych w jej produktach.

     

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych