Dodatkowe numery kodowe są już dostępne w programie Coolselector®2

CoolselectorIcon_738x415 Po zainstalowaniu darmowego oprogramowania Coolselector®2 i rozpoczęciu z nim pracy w celu doboru pożądanego wyrobu, typoszeregu czy zestawu wyposażenia chłodniczego, można zauważyć, że w programie uwzględniono mnóstwo numerów kodowych na potrzeby zamawiania wyrobów.

- 5 marca 2018 Przez Danfoss

Przez cały rok firma Danfoss dokładała starań, aby rozwinąć oprogramowanie Coolselector®2 tak, aby spełniło rosnące wymagania w zakresie kalkulacji i doboru wyposażenia chłodniczego ze strony specjalistów z całego świata. Ulepszenia wprowadzono w zakresie doboru podzespołów dla takich zastosowań, jak układy dla chłodni czy automatyka parowników przemysłowych, jak również dodano wiele nowych wyrobów, np. elementy ze stali nierdzewnej dla chłodnictwa przemysłowego, agregaty skraplające OPTYMA™ oraz nowe sprężarki. Wreszcie, pojawiły się numery kodowe do zamawiania termostatycznych zaworów rozprężnych.

Pozytywna reakcja na podanie numerów kodowych zachęciła nas do podjęcia dalszych kroków i właśnie możemy ogłosić wzbogacenie oprogramowania Coolselector®2 o rozszerzony zestaw tych numerów. Nową wersję programu obejmującą dodatkowe numery kodowe można już bezpłatnie pobrać ze strony internetowej firmy Danfoss.

Po zainstalowaniu na komputerze darmowego oprogramowania Coolselector®2 i rozpoczęciu z nim pracy w celu doboru pożądanego wyrobu, typoszeregu czy zestawu wyposażenia chłodniczego, można zauważyć, że w programie uwzględniono mnóstwo numerów kodowych dla standardowych wyrobów firmy Danfoss, przeznaczonych na potrzeby chłodnictwa handlowego i przemysłowego. Podano numery dla agregatów skraplających i sprężarek.

Te usprawnienia oprogramowania Coolselector®2 stanowią ważny krok ku spełnieniu potrzeb specjalistów w zakresie kalkulacji i doboru wyposażenia chłodniczego.

Planujemy ciągłe wzbogacanie oprogramowania przez cały rok 2018 (i później) o kolejne numery kodowe, nowe funkcje, opcje doboru do nowych zastosowań i wiele więcej. Bądźcie czujni!

 

Elektroniczne biuletyny firmy Danfoss

Odbieraj najnowsze wiadomości i artykuły poświęcone ostatnio opracowanym w firmie Danfoss produktom i rozwiązaniom za pośrednictwem swojej skrzynki mailowej.

Media społecznościowe

Oficjalnym kanałem mediów społecznościowych naszej firmy jest Danfoss Cool Korzystaj z serwisów społecznościowych i weź udział w konwersacji

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Czy ten materiał Cię zainteresował? Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami! Wyślij do nas wiadomość e-mail, a jeden z ekspertów z firmy Danfoss odpowie najszybciej jak to możliwe.

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych