Kampania TV Danfoss Link w Polsce

Kampania TV Danfoss Link w Polsce 24 grudnia br. wystartowała największa kampania Segmentu Ogrzewnictwa. Przez sześć tygodni na ekranach polskich telewizji 5500 razy pojawił się najnowszy spot reklamowy systemu Danfoss Link™.

- 23 grudnia 2016 Przez Danfoss

Celem kampanii jest budowanie świadomości pojęcia „inteligentny dom”,  zwiększenie sprzedaży produktów z serii Link™, a także wzmocnienie marki Danfoss we wszystkich segmentach. Kampania będzie prowadzona również w Internecie, prasie tematycznej i punktach dystrybucji (hurtownie, sklepy typu Do It Yourself),  wspierana będzie także działaniami z zakresu PR. Polska jest drugim krajem, gdzie na tak dużą skalę promowany jest system Danfoss Link™. Wcześniej, kampania miała miejsce w Niemczech. To właśnie tam powstał spot reklamowy, którego reżyserem jest Duńczyk Christoffer Boe, który wyreżyserował również film Danfoss „Engineering Tomorrow”.

  • System Danfoss Link™ umożliwia bezprzewodowe sterowanie ogrzewaniem w budynkach mieszkalnych i handlowo-usługowych. To system współpracujący zarówno z elektronicznymi termostatami grzejnikowymi Connect, jak i ogrzewaniem podłogowym. Umożliwia także sterowanie urządzeniami elektrycznymi działającymi na zasadzie funkcji włącz/wyłącz.
  • Danfoss Link™ automatycznie reguluje temperaturę w pomieszczeniu. Da się nim sterować za pomocą intuicyjnego sterownika lub smartfona. 
  • Dzięki systemowi Danfoss Link™ można zaoszczędzić nawet do 30 procent kosztów ogrzewania. Dodatkowe oszczędności są wygenerowane głównie dzięki trybowi wakacyjnemu (system obniża temperaturę w chwili, gdy domownicy wychodzą z domu, temperatura wzrasta do komfortowej w momencie, gdy domownicy wracają) i funkcji otwartego okna (w chwili wykrycia przez termostat nagłego spadku temperatury, jak w przypadku otwartego okna, system automatycznie wyłącza ogrzewanie). Tym samym można zaoszczędzić energię i pieniądze. 
  • Użytkownik nie musi pamiętać o zakręcaniu grzejników na noc ani na czas nieobecności. Danfoss Link™ umożliwia zaprogramowanie harmonogramu dostosowanego do trybu życia domowników (lub też pracowników danego lokalu). Całość sterowana jest z jednego miejsca w domu.
  • Dzięki zdalnemu sterowaniu przez smartfon w każdej chwili można modyfikować ustawienia. Moduł Wi-Fi umożliwia komunikację panelu centralnego z tabletem i smartfonem z systemem iOS lub Android poprzez domową sieć Wi-Fi. Aplikacja Danfoss Link™ App  pozwala na sterowanie ogrzewaniem z dowolnego miejsca i w dowolnej porze. Można dostosować system grzewczy do swojego codziennego porządku dnia lub zwyczajów rodziny, np. ustawić wymaganą temperaturę na dowolną porę albo ustawić komfortową temperaturę 21°C w razie wcześniejszego powrotu do domu.

 

Firma Danfoss tworzy technologie, które pozwolą w przyszłości uzyskać więcej mniejszym nakładem środków. Rozwiązania Danfoss stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie w zakresie infrastruktury, przemysłu spożywczego, efektywności energetycznej i rozwiązań przyjaznych dla środowiska. Oferowane produkty i usługi są wykorzystywane w takich obszarach jak: chłodnictwo, klimatyzacja, ogrzewnictwo, sterowanie silnikami i maszyny mobilne. Firma działa także w obszarze energii odnawialnej oraz infrastruktury grzewczej dla miast. Tradycja tworzenia przez Danfoss innowacyjnych technologii sięga 1933 roku. Obecnie firma jest światowym liderem w swojej branży, zatrudnia 27 000 pracowników i świadczy usługi na rzecz klientów w ponad 100 krajach. Danfoss jest przedsiębiorstwem prywatnym, którego właścicielem jest nadal rodzina jego założycieli. Więcej informacji na stronie www.danfoss.com

W Polsce znajduje się 7 zakładów produkcyjnych Danfoss: w Grodzisku Mazowieckim, Tuchomiu, Warszawie, Koleczkowie i Żelazkowie, a także we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich. Działają w obszarze Ogrzewnictwa, Chłodnictwa i Napędów Elektrycznych oraz Power Solutions. Łączne zatrudnienie w Polsce kształtuje się na poziomie 1700 osób.

Więcej informacji:
Biuro Prasowe Danfoss Poland
Anna Kałaska-Nejfeld
tel.: +48 785 504 974
e-mail: anna_kalaska@danfoss.com

 

 

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych