Kultura i wartości

 • Nasza wizja sukcesu

  W Danfoss naszym celem jest umożliwienie wszystkim naszym kolegom wywierania wpływu. Dotyczy to także naszych relacji ze sobą oraz klientami, jak również decyzji, które podejmujemy i naszych zachowań.

  Jeden zespół — zaangażowany, otwarty, pełen pasji
  Kultura i sposób postępowania firmy Danfoss wyrażają się poprzez:

  • to, jak budujemy naszą działalność w oparciu o zaufanie i etykę
  • to, że  jesteśmy innowacyjni w naszych ambicjach do przekraczania oczekiwań
  • to, że jesteśmy obecni na całym świecie, dzięki czemu cechuje nas różnorodność
  • wysoce cenimy sobie stałość wyników


  wszystko co robimy ukierunkowane jest na zrównoważony rozwój
  W przypadku firmy Danfoss zrównoważony rozwój, to nie tylko słowa. Wszystkie nasze działania skupiamy wokół długofalowej niezawodności, jakości oraz innowacyjności: począwszy od produkcji odbywającej się w naszych fabrykach, która jest przyjazna dla środowiska po końcowe, energooszczędne produkty przeznaczone dla naszych klientów.

  Jako członek zespołu Danfoss będziesz zaangażowany w tworzenie rozwiązań z zakresu infrastruktury, przemysłu spożywczego, energii oraz wyzwań dotyczących przyszłości naszego klimatu. Będziemy tworzyć produkty w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju w przyszłości. Będą one niezawodne, innowacyjne oraz będzie cechowała je wysoka jakość gwarantująca długą żywotność.

  Jednocześnie, firma posiada długoletnią tradycję w odpowiedzialności społecznej przedsiębiorstw. Naszą strategią jest mocne zakotwiczenie celów zrównoważonego rozwoju i priorytetów Grupy w obrębie naszych procesów biznesowych, nieustanna optymalizacja tworzenia wartości dla naszych klientów, pracowników i społeczności lokalnych, którym służymy.
   

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych