Korzyści

 • Liczy się Twoje zadowolenie

  To ludzie zwiększają wydajność
  Kultura i sposób działania firmy Danfoss odgrywają ważną rolę w sposobie, w jaki nagradzamy naszych pracowników. Aby codziennie wywiązywać się z naszych obietnic wobec klientów — w realizowaniu Engineering Tomorrow — nasi pracownicy wywierają wpływ i przekraczają oczekiwania w osiąganiu rezultatów. W zamian jesteśmy zobowiązani do sprawiedliwego wynagradzania naszych pracowników. Robimy wszystko, aby ich zmotywować, zaangażować i rozwijać.

  Cenimy i szanujemy różnorodność. Nasi ludzie w różnych krajach mają różne potrzeby i wymagania. Firma Danfoss oferuje szereg nagród i korzyści finansowych, aby wesprzeć Twoją karierę. Dzięki temu będziesz mógł wywierać wpływ utrzymując wysokie zaangażowanie. Korzyści niefinansowe obejmują szkolenia i rozwój, możliwości zatrudnienia rotacyjnego i rozwoju kariery. Nagrody finansowe i świadczenia dostosowane do poziomu na lokalnym rynku oraz pakiety benefitów.

  W Danfoss uważamy, że droga jest równie istotna co sam cel. Wierzymy również w łączenie celów firmy z wynagradzaniem uzależnionym od wyników, a także z Twoim rozwojem osobistym. Poprzez nasze ankiety dotyczące zaangażowania pracowników, regularne spotkania zespołów oraz rozbudowany dialog lider-pracownik regularnie poprosimy o Wasze opinie.

  Doskonałe miejsce do pracy!
  Cenimy sobie wysoką wydajność na wszystkich szczeblach organizacji. Wierzymy, że dobra atmosfera w zespole, radość z przychodzenia do pracy i tworzenie silnych więzi z kolegami napędza wysoką wydajność.

  Zdajemy sobie sprawę, że życie zawodowe to tylko część Twojego życia — a my dbamy o to, by stworzyć naszym pracownikom równowagę pomiędzy pracą a życiem, która zarówno satysfakcjonuje i spełnia.
   

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych