Szkolenia

 • Trainee Openings
 • Doskonały sposób na uzyskanie kwalifikacji

  Ucz się od ekspertów z branży i poszerzaj swoje horyzonty. Zdecyduj i rozpocznij swoją karierę zawodową w jednym z czterech obszarów wiedzy fachowej, które są bardzo istotne dla przyszłości, zwłaszcza energii i klimatu.

  Wierzymy w Twój talent, zachęcamy do zrobienia dodatkowego wysiłku prowadzącego do osiągania celów, które sobie wyznaczyłeś. Jeśli chcesz być częścią zespołu pasjonatów i rozwijać się w międzynarodowym środowisku, to firma Danfoss jest właśnie dla Ciebie.

  Możesz uzyskać solidne kwalifikacje w różnych specjalizacjach, tj. technicznych, mechatronicznych i biznesowych. Niezależnie od tego, którą ze ścieżek wybierzesz, będziemy Cię aktywnie wspierać i zapewnimy Ci możliwość indywidualnego rozwoju. Nasi eksperci mają doskonałą reputację na całym świecie. Pomogą Ci w pełni wykorzystać Twoje talenty.

  Chcemy właśnie Ciebie
  Twój indywidualny rozwój jest naszym wspólnym celem. Nie tylko oferujemy szczegółowe plany szkoleniowe, dzięki którym nie zboczysz z obranej ścieżki, ale inwestujemy również w międzynarodowe kursy. Nasi eksperci będą nieustannie nadzorować Twoje postępy, pozwalając Ci rozwijać swój potencjał.

  Jeśli zdecydujesz się ukończyć swój staż w firmie Danfoss, otrzymasz możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku, które już dziś wykracza poza zwykłą inżynierię.

  Zapraszamy również praktykantów
  W naszych fabrykach poszukujemy także praktykantów, którzy chcą się uczyć określonego fachu.
   

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych