Rozwój osobisty

 • Individual Development
 • Dajemy Ci pole do rozwoju

  W firmie Danfoss bardzo poważnie podchodzimy do Twojego rozwoju osobistego i zawodowego. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by budować i rozwijać swoje kwalifikacje poprzez szkolenia na stanowisku pracy, kursy, warsztaty, informacje zwrotne oraz inne działania.

  Szkolenia dostępne są dla wszystkich pracowników, we wszystkich zakładach i na każdej ścieżce kariery. Aby mieć pewność, że zmierzasz we właściwym kierunku, opracowujemy wraz z Tobą indywidualne plany rozwoju, a także utrzymujemy regularny dialog dotyczący wydajności pracowniczej. Umożliwia nam to szczegółowe omówienie Twoich możliwości dotyczących dalszej edukacji oraz długofalowych celów związanych z karierą. 

  Danfoss prowadzi również coroczny konkurs „The Man On The Moon Competition”. Jest to ogólnoświatowy konkurs dla wszystkich pracowników firmy Danfoss, dający doskonałą okazję do doskonalenia umiejętności biznesowych i zapewnienia firmie Danfoss wykraczania poza zwykłe schematy. Zaczyna się w Internecie, gdzie każdy może się zapisać, skomentować i dołączyć do zespołów skupionych wokół określonych pomysłów. Następnie wybieranych jest 12 zespołów, które następnie konkurują ze sobą o wygraną. Działy naszej firmy przyglądają się wszystkim 12 pomysłom i wspierają te, które spodobają im się najbardziej.

   

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych