Badania i rozwój

 • Research and Development
 • Pasja dotycząca innowacji 

  Pasja dotycząca innowacji doskonale oddaje ducha firmy Danfoss. Jako członek naszego zespołu będziesz wyznaczał nowe standardy z zakresu energooszczędności, jakości i wydajności: sprawisz, że niemożliwe stanie się możliwe. Proponujemy Ci nowy styl życia, styl, w którym stale będziesz dążyć do tego, by produkty były jeszcze lepsze oraz prowadzić badania nad rozwojem nowych technologii.

  W ciągu kilku ostatnich lat firma Danfoss wzmocniła swoje możliwości w zakresie innowacyjności oraz programów rozwoju, skupiając się również na narzędziach mających zapewnić najlepsze praktyki oraz procesy. Danfoss nieustannie przeznacza proporcjonalnie więcej środków na innowacje, niż większość innych firm w naszej branży.

  Wywieraj wpływ

  • Podnieś swoje umiejętności w zakresie inżynierii, aby zwiększyć swój wkład i pomóc naszej firmie się rozwijać. Przyjmując różnorodność oraz nieszablonowość otrzymujesz szansę tworzenia rozwiązań jutra. Twoje silne kompetencje techniczne i analityczne oraz umiejętność kierowania projektami, w połączeniu z Twoim doświadczeniem i naciskiem na wysoką wydajności odzwierciedlają Twoje zaangażowanie w realizowanie swoich celów inżynieryjnych. To one pozwalają Ci już dziś kreować przyszłość.
  • Będziesz pracować w międzynarodowym zespole z kolegami z całego świata. Razem będziecie dawać przykład i wyznaczać nowe standardy rozwiązań energooszczędnych. 
  • Oferujemy szybko rozwijające się, globalne środowisko, w którym można zmierzyć się z nowymi wyzwaniami z różnych obszarów. W firmie Danfoss będziesz mieć możliwość wywierania trwałego wpływu dla ludzi, firmy i społeczności na całym świecie.

   

   

 • Sünje, Mechatronics Engineer

  Zaczynając jako student, Sünje jest teraz wykwalifikowanym inżynierem i pracuje w Danfoss do wielu lat. Pracuje w międzynarodowym zespole, przekuwając technologie na produkty i rozwiązania.

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych