Technologia informacyjna

 • 320_teaser_it
 • Pasja do innowacji w technologii informacyjnej

  Jako członek naszego zespołu technologii informacyjnej rozwiniesz swój talent i pasję dotyczącą IT, jednocześnie wspierając firmę Danfoss we wszystkich jej działaniach. W ścisłej współpracy z innymi ekspertami w obrębie grup interdyscyplinarnych będziesz rozwijać, wdrażać i monitorować rozwiązania z zakresu IT, przyczyniając się w ten sposób do tworzenia Engineering Tomorrow w kontekście IT. Twoja pomoc oraz rozwiązania poprawią naszą efektywność i pomogą nam tworzyć zrównoważoną inżynierię oraz najnowocześniejsze rozwiązania jutra.

  Skorzystaj z możliwości wzięcia udziału w wielu wyzwaniach i ciekawych projektach w zakresie technologii informatycznych. Twoja fachowa wiedza z zakresu IT będzie wspierała firmę Danfoss: we wspieraniu energooszczędności, aby wnieść rzeczywistą wartość dodaną dla społeczeństwa.

  Zacznij wywierać wpływ już dziś
  • Będziesz pracować w międzynarodowym zespole z kolegami z całego świata opracowując jeszcze lepsze rozwiązania z zakresu IT. Będziesz dzielić się swoimi doświadczeniami oraz specjalistyczną wiedzą maksymalnie wykorzystując swój potencjał oraz wnosząc stały wkład.
  • Twoja wiedza specjalistyczna w dziedzinie technologii cyfrowych umożliwi Ci wywieranie wpływu na rozwiązania IT oraz te, które leżą u podstaw oprogramowania dla produktów, które tworzymy.
  • Dzięki Twojemu kreatywnemu umysłowi oraz myśleniu zadaniowemu będziesz tworzyć innowacyjne rozwiązania z zakresu IT, które będą miały znaczenie zarówno dla naszych kolegów, jak i dla naszych klientów.


   

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych