Zasoby ludzkie

 • 320_teaser_humanresources
 • Z pasją dla ludzi

  Dołącz do pracowników firmy Danfoss i bądź częścią zespołu pasjonatów, nieustannie zaangażowanych i oddanych temu, co robią.

  Naszym celem nadrzędnym we wszystkich obszarach naszej działalności, jest zatrudniać odpowiednich ludzi we właściwym czasie, z odpowiednimi kwalifikacjami na odpowiednich stanowiskach. Aby osiągnąć ten cel, będziesz współpracować z naszymi kierownikami oraz naszą globalną i regionalną społecznością HR, tworząc wykwalifikowane i godne zaufania partnerstwa biznesowe.

  Zakres Twoich obowiązków dotyczący przyciągania, rozwoju oraz szkolenia profesjonalistów, a także studentów i absolwentów sprawi, że będziesz mieć duży wpływ na naszą działalność w zakresie Engineering Tomorrow. Oznacza to, że Twoja kariera będzie mogła się rozwijać na różne sposoby — począwszy od codziennego wsparcia biznesowego do działań strategicznych HR.

  Zacznij wywierać wpływ już dziś
  • Twoje zaangażowanie w rekrutację i rozwój wspiera naszą społeczność HR w podejmowaniu pracy na rzecz innowacji.
  • Wyznaczaj nowe standardy dzięki swojej codziennej wysokiej wydajności i zadbaj o przyszły rozwój Engineering Tomorrow wyznaczając ścieżki rozwoju oraz definiując sposoby rozpoznawania osiągnięć naszych pracowników.
  • Dzięki swojemu otwartemu umysłowi jesteś w stanie zrozumieć różnorodność wszystkich poziomów, by tworzyć otwarte miejsca pracy.

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych