Finanse i księgowość

 • Pasja do liczb

  Jesteśmy firmą ukierunkowaną na wyniki we wszystkich dziedzinach — i oczekujemy od Ciebie stałego monitorowania tego, jak realizujemy nasze cele biznesowe. Liczby, które nam przekazujesz stanowią podstawę do podejmowania ważnych decyzji i działań biznesowych. 

  Jako członek zespołu Finansów i Rachunkowości, będziesz m.in. wspierać działalność oraz zapewniać zgodność finansową z prawem międzynarodowym lub odpowiednimi przepisami krajowymi. Pamiętaj, że czeka na Ciebie wiele innych, interesujących wyzwań.

  Chcemy być światowej klasy sparing partnerem dla zespołów biznesowych w zakresie zarządzania finansami. Naszym celem jest utrzymanie wysokiego poziomu elastyczności w celu wspierania szybkiej realizacji decyzji i zmian.

  Zacznij wywierać wpływ już dziś
  • Dzięki generowaniu wiarygodnych liczb i porządkowaniu podstaw do tworzenia strategii przyczyniasz się do innowacyjnego sposobu prowadzenia działalności.
  • Twoje wyniki w dostarczaniu wartościowych danych oraz szczegółowych prognoz dotyczących rynków i światowego rozwoju pozwolą nam już dzisiaj tworzyć inżynierię jutra.
  • Uwolnij swój rzeczywisty potencjał i bądź motorem napędowym zmian w naszej światowej społeczności finansowej. 
   
  • Będziesz pracować w interdyscyplinarnych zespołach rozsianych po całym świecie, będziesz poszerzyć swoją wiedzę na temat strategii finansowych i metodologii, aby mieć wkład w Engineering Tomorrow.   

   

 • Mei, kontroler biznesowy

  Kiedyś uczestniczka programu dla absolwentów, dziś Mei jest kontrolerem biznesowym w Danfoss, wykorzystuje swoje międzynarodowe doświadczenie w finansach i inżynierii, wnosząc cenny wkład.
   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych